Podkategoria: Odszkodowania

odszkodowania

 • ZCO SZCZECIN »

  Jeżeli byli Państwo uczestnikami wypadku oraz potrzebujecie pomocy na drodze do uzyskania należnego odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego, wówczas zapraszamy do kooperacyj z Zachodniopomorskim Centrum Odszkodowań. Jesteśmy pewni, iż tak szybko jak to będzie możliwe, doprowadzimy Państwa sprawę, w efekcie której, otrzymają Państwo odszkodowanie. W swoich działaniach świadczymy m.in. windykację należności, reprezentację przed towarzystwami ubezpieczeniowymi, urzędami oraz instytucjami. Zapewniamy rzetelne doradztwo oraz to, że wszelkie opłaty za świadczone usługi pobieramy dopiero po korzystnym zrealizowaniu zamówienia. Szczegóły na witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • barczak-rozpara.pl »

  Kancelaria Radców Prawnych Barczak Rozpara to pomoc w sprawach takich jak odszkodowania Poznań. Kancelaria reprezentuje swoich klientów w sprawach takich jak odszkodowania komunikacyjne w Poznaniu, odszkodowania z oc, odszkodowanie po wypadku. Kancelaria odszkodowawcza Poznań Barcza Rozpara to nic innego jak ogromne doświadczenie, ogromna wiedza i przystępność cenowa. Jeżeli walczysz o odszkodowanie to skorzystać właśnie z ich pomocy

  Data dodania: 06 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • xn--bdmedyczny-3gb54e.com.pl »

  Jeśli doznali Państwo jakiegoś uszczerbku na zdrowiu lub psychice w wyniku popełnionej pomyłki medycznej i mają Państwo chęć wyegzekwować zadośćuczynienie finansowe z tego tytułu to zachęcamy do skontaktowania się z Kancelarią Prawniczą Niedźwiedź, która mieści się w Lublinie. Nasi prawnicy udzielą Państwu wstępnej porady po skontaktowaniu się z nami i precyzyjnym przedstawieniu swojego problemu. Po takiej rozmowie potrafimy przedstawić kalkulację możliwego do otrzymania odszkodowania.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • mgpremium.pl »

  Jeśli szukają Państwo doradztwa z tematu uzyskiwania środków z funduszy europejskich a także właściwego realizowania inwestycji oraz rozliczania projektu to zapraszamy do skorzystania z usług firmy MG Premium. Kooperacja biznesowa z wieloma partnerami pozwala nam na zapewnienie klientom kompleksowej obsługi. Nasza działalność skupia się również na prowadzeniu doradztwa prawnego. Proponujemy pomoc związane ze sporządzaniem umów, negocjacjami oraz jesteśmy w stanie na Państwa życzenie przygotować stosowne opinie oraz wziąć udział w procesach sądowych.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowaniawypadki.info »

  Decydując się na świadczenia Kancelarii MG Premium mogą Państwo otrzymać pomoc w zakresie zadośćuczynienia pieniężnego za poniesione obrażenia w wypadku komunikacyjnym. Oferujemy również odszkodowanie za pokrycie kosztów leczenia w skutek wypadku, rentę oraz zwrot utraconych zarobków. Poza tym zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań o charakterze majątkowym takich jak zwrot kosztów reperacji samochodu, holowania albo też zwrot kosztów wynajmu pojazdu zastępczego. Zatrudnieni przez nas ludzie doradzają klientom w ocenie doznanej w wyniku wypadku szkody.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowaniamedyczne.info »

  Interesującą propozycję usług dla kontrahentów zainteresowanych tematem, których interesuje zagadnienie odszkodowań za błędy medyczne, przygotowała firma MG PREMIUM SP. Z O.O., której siedziba znajduje się w Krakowie. Proponujemy opiekę doskonale wykwalifikowanych prawników, którzy działają w branży od wielu lat. Gwarantujemy bezpłatną ocenę sposobności uzyskania odszkodowań. Szczegóły oferty są dostępne na prowadzonej przez nas witrynie internetowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do rozmowy przez telefon lub internet.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • wypadekprzypracy.pl »

  Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą w aspekcie uzyskania odszkodowania za nieprzewidziane zdarzenie podczas pracy, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez Kancelarię Prawniczą Niedźwiedź. Pracują u nas świetnie wykwalifikowani ludzie, którzy pozwalają nam na zagwarantowanie doskonałej klasy proponowanych czynności. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze. Zapewniamy możliwość udzielenia darmowych rad wstepnych. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz fachowe traktowanie każdego klienta. Każde czynności wykonujemy bardzo precyzyjnie.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowanialoty.pl »

  W ofercie firmy MG PREMIUM SP. Z O.O. klienci odnajdą sposobność uzyskania odszkodowania z tytułu wielu spraw związanych z lotami samolotowymi. Każde czynności traktujemy niezwykle profesjonalnie, dlatego możemy zagwarantować każdemu klientowi dużą efektywność oraz doskonałe rezultaty. Pracują u nas świetnie przygotowani adwokaci, posiadający długoletni staż pracy w sektorze. Szczegółowe informacje odnoszące się do możliwych do uzyskania kwot oraz inne dane dotyczące funkcjonowania firmy, klienci odnajdą na prowadzonej przez nas stronie internetowej.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • avatar-sa.pl »

  Jeżeli nie satysfakcjonuje Państwa decyzja Towarzystwa Ubezpieczeniowego w sprawie należnego odszkodowania to zapraszamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Avatar, które zajmuje się uzyskiwaniem kwot związanych z odszkodowaniami. Na naszej witrynie znajdą Państwo precyzyjny spis sytuacji, z których wynika prawo do odszkodowania dla pokrzywdzonego. Pomagamy klientom w aspektach związanych ze szkodami osobowymi i majątkowymi a także przy sprawdzaniu kosztorysu. Poza tym udzielamy pomocy w tematach wypadków w pracy i w rolnictwie oraz błędach w sztuce lekarskiej. Ponadto oferujemy wynajem auta zastępczego.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.debitum.com.pl »

  Jeżeli nie są Państwo zadowoleni z uzyskanego odszkodowania ubezpieczeniowego, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę DEBITUM. Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Radlinie. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie odszkodowań. Trudnimy się wykupem uprawnień wynikających z ubezpieczeń. Oferujemy atrakcyjne ceny. Zapewniamy możliwość przyjazdu do klienta. Płacimy gotówką. Szczegóły odnoszące się do przedstawionej propozycji znajdą Państwo na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odszkodowania

Odszkodowania - nowa strona:

Adres: