Podkategoria: Hurt

hurt

 • www.marmo.pl »

  Usługi wykonywane przez firmę Marmo skupiają się na produkcji wyrobów kamiennych z kamienia naturalnego. Wytwarzane produkty swoje przeznaczenie znajdują, przede wszystkim, w budownictwie, architekturze i rzemieślnictwie.

  Firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, co znacznie wpłynęło na ukształtowanie mocnej pozycji na rynku. Prowadzi hurtownię kamienia naturalnego, gdzie można także pozyskać ekskluzywne surowce z całego świata. Marmo gwarantuje szybkie wykonanie usług, na co wpływa fakt, że surowce pozyskuje z własnej hurtowni.

  Oferta sklepu to, przede wszystkim, sprzedaż hurtowa i detaliczna kamienia naturalnego oraz kompletnych produktów, np. blatów.

  Blaty kamienne oferowane przez Marmo to gwarancja naturalnego, ekologicznego wykończenia wnętrza. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz funkcjonalnością.

  Blaty granitowe najczęściej wykorzystywane są w kuchni i tam sprawdzają się doskonale, ponieważ są łatwe do utrzymania w czystości. Z kolei blaty marmurowe lepiej sprawdzą się w łazience. Takie blaty wyglądają luksusowo i elegancko.

  Data dodania: 03 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.redosystem.com.pl »

  Firma REDO to polski lider sprzedaży hurtowej materiałów ściernych. Jesteśmy dla dyspozycji swoich klientów. Produkujemy materiały ścierne typu lamelka: dyski listkowe z nasypem, hibrydyski, dyski z nasypem mieszanym, dyski z włókniny ściernej - wszystkie produkowane z najwyższej klasy materiałów ściernych marki 3M w tym cubitron II generacji. DOdatkowo w naszej ofercie odnajdziesz innego rodzaju produkty do szlifowania, cięcia stali, gratowania. REDO to także pełny asortyment marki 3M dostępny z dnia na dzień - dostarczamy w 24h.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hurt

Hurt - nowa strona:

Adres: