Fundusze europejskie

Fundusze europejskie Szukając usług doradczych, warto zapoznać się z ofertą, która została przygotowana przez firmę MS Consulting Group s.c., której siedziba znajduje się w Lublinie. Każde prowdzone przez nas działania charakteryzuje etyka oraz wysoki profesjonalizm. Gwarantujemy efektywne usługi pozyskiwania funduszy unijnych oraz polskich, jak również pomoc z zakresu funkcjonowania firmy. Proponujemy pomoc doświadczonych pracowników spośród naszego doskonale wykwalifikowanego zespołu, złożonego ze specjalistów z wielu dziedzin nauki. Zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z oferowanych usług.

Szczegóły strony mscg.com.pl:

Podlinkuj stronę mscg.com.pl:

Fundusze europejskie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nasza oferta »

  Twój wybór to nasza oferta - Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kliknij i sprawdź - zobacz więcej na naszej stronie. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to pełen energii zespół świetnych ekspertów z poszczególnych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym, państwowym lub osobom fizycznym. Długoletnie doświadczenie, szerokie spektrum dostarczanych świadczeń oraz specjalne usposobienie do oczekiwań i potrzeb każdego Interesanta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Stolicy. Siedziba kancelarii mieści się w Stolicy, na ulicy Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Specjaliści z kancelarii Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak na przykład: prawo autorskie, prawo energetyczne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych lub prawo zamówień publicznych. Ekspreci z Kancelarii Kamiński & Gawłowska szczycą się stworzonym szeregiem propozycji praktycznych i wydajnych, zapewniając obsługę prawną na wysokim poziomie. W celu nawiązania kontaktu, należy wpisać w google następujące wyrażenia: adwokat warszawa Mokotów, kancelaria prawna warszawa Mokotów, obsługa prawna warszawa Mokotów oraz radca prawny siedlce.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • helpdeskkadrowy.pl »

  Jesteśmy firmą doradczo - szkoleniową oraz outsourcingową, założoną przez wieloletnich pracowników działów personalnych. Zajmujemy się również analizą praktyczną przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń w jednym z czołowych wydawnictw prawniczych. Współtworzymy czasopisma dla pracowników działów kadrowo - płacowych, co jest najlepszą gwarancją jakości świadczonych przez nas usług (http://helpdeskkadrowy.pl/).
  Zapewniamy wsparcie we wszystkich zagadnieniach związanych z prowadzeniem kadr i płac (http://helpdeskkadrowy.pl/?pl_oferta,4), począwszy od audytu Państwa firmy w tym zakresie, poprzez:
  -zaproponowanie odpowiednich działań, które zoptymalizują koszty pracownicze;
  -przeszkolenie Państwa pracowników w wybranym zakresie;
  -przejęcie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo - płacowej (hr outsourcing).
  Oferujemy:
  -Outsourcing kadr i płac
  -Audyt wewnętrzny (kadrowo – płacowy)
  -Szkolenia indywidualne (zamknięte) z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń
  -Pogotowie kadrowo - płacowe
  -Doradztwo kadrowo - płacowe
  -Opinie prawne i wnioski o interpretacje
  -Pozyskiwanie środków z Urzędu Pracy.
  Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem http://helpdeskkadrowy.pl/?pl_cennik,16

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • inteligentnyrozwoj.info.pl »

  Głównym zadaniem działalności przedsiębiorstwa MG Premium Sp. z o.o. jest pomoc kontrahentom w pozyskaniu środków finansowych. Proponujemy doradztwo europejskie, które służy pozyskaniu dotacji z funduszy europejskich. Dodatkowo oferujemy pomoc prawną we wszystkich zagadnieniach prawnych. Wyspecjalizowaliśmy się w zakresie dochodzenia roszczeń związanych z nieruchomościami oraz produktami finansowymi. Nasza kancelaria zajmuje się też windykacją przedprocesową oraz procesową. Oferujemy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych a także proponujemy doradztwo firmom przez Internet.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • lcc.lublin.pl »

  Lubelskie Centrum Consultingu zajmuje zagadnieniami dotyczącymi obsługi handlu poza granicami kraju. Organizujemy misje gospodarcze i uczymy nawiązywania współpracy biznesowej w warunkach wielokulturowości. Wspieramy klientów w poszukiwaniu partnerów poza granicami kraju, jak również zapraszamy do projektów inwestycyjnych w Polsce. Dodatkowo zajmujemy się obsługiwaniem eksportu polskich przedsiębiorstw a także prowadzimy wnikliwe analizy rynków. Aktywnie uczestniczymy w pośrednictwie w handlu międzynarodowym. Prowadzimy usługi agencyjne i brokerskie. Tworzymy sieci partnerów oraz gwarantujemy kompleksowe usługi consultingowe.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.doradztwobiznesowe.waw.pl »

  Jeśli są Państwo zainteresowani usługami konsultingowymi z zakresu zagadnień gospodarczych i finansowych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez warszawską firmę Cobo-Consulting Sp. z.o.o. Proponujemy fachowe usługi, które pomagają w znalezieniu najlepszych rozwiązań, personalnie dostosowanych do określonej sytuacji. Wybierając naszą firmę, mają Państwo pewność obsługi przez doskonale wykwalifikowanych pracowników, pracujących w branży od wielu lat. Działamy w branży od ponad dwudziestu lat.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • considero.pl »

  Firmy, które wkładają pieniądze w swoich pracowników są w stanie osiągnąć sukces na rynku. Odkrycie umiejętności oraz potencjału konkretnych pracowników jak i umiejętność motywowania ich do pracy jest bardzo ważnym elementem, szczególnie w takich firmach, gdzie doświadczona kadra jest atutem firmy i jej niezaprzeczalną wartością. Nasza firma jako specjaliści związani z HRM wdrażamy rozwiązania, które pozwalają badać opinie pracowników, nawiązywać z nimi komunikację, wybierać osoby o największym potencjale, oraz pokazujemy w jakim kierunku poprawiać umiejętności pracowników.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • hre.pl »

  Od ponad 10 lat zajmujemy się realizowaniem usług dotyczących doradztwa personalnego. Możemy pochwalić się posiadaniem świetnej ekipy specjalistów, która da sobie radę z każdą kwestią. Wśród zleceń, które jest w stanie zaoferować prowadzona przez nas firma są szkolenia pracowników, coaching, testy pracowników, robienie rekrutacji jak i bardzo wiele innych usług. Siedziba naszej firmy jest w Poznaniu. Możemy pochwalić się wieloma referencjami od zadowolonych klientów a także atrakcyjnymi cenami oferowanych przez nas zadań. Dzięki nam każdy będzie mógł pochwalić się sprawdzonymi pracownikami.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: