considero.pl

considero.pl Firmy, które wkładają pieniądze w swoich pracowników są w stanie osiągnąć sukces na rynku. Odkrycie umiejętności oraz potencjału konkretnych pracowników jak i umiejętność motywowania ich do pracy jest bardzo ważnym elementem, szczególnie w takich firmach, gdzie doświadczona kadra jest atutem firmy i jej niezaprzeczalną wartością. Nasza firma jako specjaliści związani z HRM wdrażamy rozwiązania, które pozwalają badać opinie pracowników, nawiązywać z nimi komunikację, wybierać osoby o największym potencjale, oraz pokazujemy w jakim kierunku poprawiać umiejętności pracowników.

Szczegóły strony considero.pl:

Podlinkuj stronę considero.pl:

considero.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nasza oferta »

  Twój wybór to nasza oferta - Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kliknij i sprawdź - zobacz więcej na naszej stronie. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to pełen energii zespół świetnych ekspertów z poszczególnych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym, państwowym lub osobom fizycznym. Długoletnie doświadczenie, szerokie spektrum dostarczanych świadczeń oraz specjalne usposobienie do oczekiwań i potrzeb każdego Interesanta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Stolicy. Siedziba kancelarii mieści się w Stolicy, na ulicy Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Specjaliści z kancelarii Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak na przykład: prawo autorskie, prawo energetyczne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych lub prawo zamówień publicznych. Ekspreci z Kancelarii Kamiński & Gawłowska szczycą się stworzonym szeregiem propozycji praktycznych i wydajnych, zapewniając obsługę prawną na wysokim poziomie. W celu nawiązania kontaktu, należy wpisać w google następujące wyrażenia: adwokat warszawa Mokotów, kancelaria prawna warszawa Mokotów, obsługa prawna warszawa Mokotów oraz radca prawny siedlce.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • helpdeskkadrowy.pl »

  Jesteśmy firmą doradczo - szkoleniową oraz outsourcingową, założoną przez wieloletnich pracowników działów personalnych. Zajmujemy się również analizą praktyczną przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń w jednym z czołowych wydawnictw prawniczych. Współtworzymy czasopisma dla pracowników działów kadrowo - płacowych, co jest najlepszą gwarancją jakości świadczonych przez nas usług (http://helpdeskkadrowy.pl/).
  Zapewniamy wsparcie we wszystkich zagadnieniach związanych z prowadzeniem kadr i płac (http://helpdeskkadrowy.pl/?pl_oferta,4), począwszy od audytu Państwa firmy w tym zakresie, poprzez:
  -zaproponowanie odpowiednich działań, które zoptymalizują koszty pracownicze;
  -przeszkolenie Państwa pracowników w wybranym zakresie;
  -przejęcie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo - płacowej (hr outsourcing).
  Oferujemy:
  -Outsourcing kadr i płac
  -Audyt wewnętrzny (kadrowo – płacowy)
  -Szkolenia indywidualne (zamknięte) z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń
  -Pogotowie kadrowo - płacowe
  -Doradztwo kadrowo - płacowe
  -Opinie prawne i wnioski o interpretacje
  -Pozyskiwanie środków z Urzędu Pracy.
  Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem http://helpdeskkadrowy.pl/?pl_cennik,16

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze europejskie »

  Szukając usług doradczych, warto zapoznać się z ofertą, która została przygotowana przez firmę MS Consulting Group s.c., której siedziba znajduje się w Lublinie. Każde prowdzone przez nas działania charakteryzuje etyka oraz wysoki profesjonalizm. Gwarantujemy efektywne usługi pozyskiwania funduszy unijnych oraz polskich, jak również pomoc z zakresu funkcjonowania firmy. Proponujemy pomoc doświadczonych pracowników spośród naszego doskonale wykwalifikowanego zespołu, złożonego ze specjalistów z wielu dziedzin nauki. Zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z oferowanych usług.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • inteligentnyrozwoj.info.pl »

  Głównym zadaniem działalności przedsiębiorstwa MG Premium Sp. z o.o. jest pomoc kontrahentom w pozyskaniu środków finansowych. Proponujemy doradztwo europejskie, które służy pozyskaniu dotacji z funduszy europejskich. Dodatkowo oferujemy pomoc prawną we wszystkich zagadnieniach prawnych. Wyspecjalizowaliśmy się w zakresie dochodzenia roszczeń związanych z nieruchomościami oraz produktami finansowymi. Nasza kancelaria zajmuje się też windykacją przedprocesową oraz procesową. Oferujemy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych a także proponujemy doradztwo firmom przez Internet.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • lcc.lublin.pl »

  Lubelskie Centrum Consultingu zajmuje zagadnieniami dotyczącymi obsługi handlu poza granicami kraju. Organizujemy misje gospodarcze i uczymy nawiązywania współpracy biznesowej w warunkach wielokulturowości. Wspieramy klientów w poszukiwaniu partnerów poza granicami kraju, jak również zapraszamy do projektów inwestycyjnych w Polsce. Dodatkowo zajmujemy się obsługiwaniem eksportu polskich przedsiębiorstw a także prowadzimy wnikliwe analizy rynków. Aktywnie uczestniczymy w pośrednictwie w handlu międzynarodowym. Prowadzimy usługi agencyjne i brokerskie. Tworzymy sieci partnerów oraz gwarantujemy kompleksowe usługi consultingowe.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • pronobel.pl »

  Bardzo ważne dla każdego seniora jest godne przeżycie ostatnich lat w swoim domu. W tym celu ich rodziny poszukują opiekunek osób starszych przez agencje pracy (oferty pracy dla opiekunek osób starszych). W taki sposób postępują również niemieckie rodziny, które zgłaszają się o pomoc do polskich firm rekrutujących, takich jak Pronobel z Gliwic. Członkowie niemieckich rodzin wiedzą, że Polki odznaczają się niezwykłą troską, dużą dozą empatii oraz pracowitością. Te cechy wyróżniają je na tle innych narodowości. Największe szanse na otrzymanie dochodowej pracy mają kobiety znające język niemiecki przynajmniej na poziomie komunikatywnym, które posiadają doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi. W zależności od znajomości języka niemieckiego, złożoności chorób podopiecznego oraz terminu wyjazdu, opiekunki mogą zarobić nawet 1400 euro w jeden miesiąc (opieka w Niemczech). Całą tę kwotę mogą zaoszczędzić dzięki darmowemu wyżywieniu i zakwaterowaniu oferowanemu im przez rodziny podopiecznych. W związku z tym, że praca w opiece nad osobami starszymi za pośrednictwem agencji rekrutujących jest legalna i bezpieczna, kobiety otrzymują kartę EKUZ, która uprawnia ich do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • hre.pl »

  Od ponad 10 lat zajmujemy się realizowaniem usług dotyczących doradztwa personalnego. Możemy pochwalić się posiadaniem świetnej ekipy specjalistów, która da sobie radę z każdą kwestią. Wśród zleceń, które jest w stanie zaoferować prowadzona przez nas firma są szkolenia pracowników, coaching, testy pracowników, robienie rekrutacji jak i bardzo wiele innych usług. Siedziba naszej firmy jest w Poznaniu. Możemy pochwalić się wieloma referencjami od zadowolonych klientów a także atrakcyjnymi cenami oferowanych przez nas zadań. Dzięki nam każdy będzie mógł pochwalić się sprawdzonymi pracownikami.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: