Podkategoria: Produkcja żywności

 • www.pychota.com.pl »

  Jeżeli uważasz, że porządny catering Bydgoszcz musi drogo kosztować to jeszcze dziś odwiedź naszą stronę internetową, a gwarantujemy Ci, że po zapoznaniu się z naszą ofertą bardzo szybko zmienisz swoje dotychczasowe zdanie. Od wielu lat oferujemy kompleksowy catering Bydgoszcz. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy wystawiają nam pozytywne referencje i polecają nasze usługi cateringowe swoim znajomym. Smaczny katering Bydgoszcz to propozycja dla osób, które chcą zaskoczyć sowich gości i sprawić im miłą niespodziankę. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi ofertami, smacznego!

  Data dodania: 28 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biogran.com - kawa rozpuszczalna »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które ma swoją siedzibę w Skawinie, jednak nasze kawy oraz napoje pije się w całym kraju, a także w wielu krajach na świecie. Najmłodsi znają oraz smakują nasze produkty, a zwłaszcza znaną wszystkim kawę zbożową Inka. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziecie również całą gamę aromatycznych kaw prawdziwych oraz zbożowych, oraz napojów bazujących na ekstraktach zbóż i cykorii. Oferowane kawy są nie tylko wyborne i aromatyczne, ale także zdrowe i niskokaloryczne. Idealne więc są dla wszystkich, którzy dbają o linię i o własne zdrowie.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mazowszak-Catering.pl »

  Usługi wykonywane przez firmę Mazowszak Catering Warszawa odnoszą się przede wszystkim do cateringu w obrębie stolicy. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie, trudni się obsługą na przykład przedsiębiorstw oraz instytucji. Może przyszykować zarówno niewielkie i skromne, aczkolwiek atrakcyjne i gustowne lunche dla firm, bądź też przygotować wytrawny catering w ramach bankietów. Firmę da się również wynająć jako catering na potrzeby bali gimnazjalnych. Firma cateringowa może również zająć się organizacją imprez plenerowych w obrębie wybranych dzielnic Warszawy, w tym chociażby na Mokotowie.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Siatka Zgrzewana »

  Fabryka Wyrobu Siatek Drucianych Tomczyszyn Mariusz prowadzi aktywność od 1993 roku. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę siatek ogrodzeniowych a budowalnych o różnych rozmiarach a w różnych wielkościach a druty. Uzupełnieniem naszej oferty są akcesoria ogrodzeniowe, takie jak: napinacze, słupki a całe furtki a bramy. Zamówiony artykuł dostarczamy aż do Klientów własnymi środkami transportu. Zapewniamy krótkie terminy realizacji a po wcześniejszych uzgodnieniach realizację zamówień podług indywidualnych wymagań Klientów. Służymy fachową pomocą techniczną, oferujemy dogodne dar dostawy a sprzedaży. Zapewniamy konkurencyjne ceny a szybkie terminy realizacji. Mając nadzieję, iż nasza oferta spełni Państwa oczekiwania zapraszamy aż do współpracy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Produkcja żywności

Produkcja żywności - nowa strona:

Adres: