Podkategoria: Aktualności świat

Aktualności świat to podkategoria w której prezentujemy strony www (serwisy i portale) oferujące najświeższe wiadomości ze świata. Dzięki internetowi świat stał się teraz bardzo mały. Jesteśmy ciekawi co w tej chwili dzieje się w różnych zakątkach świata. Dzięki portalom informacyjnym oferującym wiadomości ze świata jest możliwe nie tylko przeczytanie o wydarzeniach ale także oglądanie relacji na żywo z każdego zakątka świata. Aktualności i świat to podkategoria w serwisie www.e-kategoria.pl jednego z najlepszych polskich katalogów stron internetowych.

 • mma.pl »

  MMA to prężnie rozwijająca się dyscyplina na świecie. Zainteresowanie nią w Polsce rośnie z każdym rokiem. Stworzyliśmy portal, który zrzesza fanów tej dyscypliny oraz zapewnia najświeższe informacje zarówno ze świata jak z krajowego podwórka. Odwiedź nas jeśli chcesz być na bieżąco z tym co dzieje się w świecie sportów walki.

  Data dodania: 04 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • www.gryiszachy.prv.pl »

  Najlepszy i najbardziej zaawansowany program do treningu i gry w warcaby. Wielowątkowy, wydajność 10tyś ruchów/sek. Turniej Warcabowy, Quiz Warcabowy, Turniej Wariantowy Warcabowy

  Program do gry w warcaby 64 polowe:
  http://www. gryiszachy. prv. pl/setup_warcaby64_V2. 0. zip (nowość 2017)

  Program do gry w warcaby 100 polowe:
  http://www. gryiszachy. prv. pl/setup_warcaby100_V2. 0. zip (nowość 2017)

  Wymagania minimalne: 2x2. 66GHz, 2GB RAM, Windows 7

  Programy do gry w szachy i warcaby prezentowane są na http://www. gryiszachy. prv. pl

  Data dodania: 30 04 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aktualności świat

Aktualności świat - nowa strona:

Adres: